Полицаи иззеха „Сеат“-а на водач във Видин – ето защо!

58-годишен видинчанин, шофирал личния си лек автомобил след употреба на алкохол, е бил задържан снощи в полицейския арест, съобщиха от ОДМВР-Видин. Към 21:15 часа снощи, на ул. „Преславска“ в областния град униформени са спрели за проверка „Сеат Ибиза“ с видинска регистрация. При тестване с дрегер пробата на водача е отчела 2.87 промила. Мъжът е отказал […]
Материалът Полицаи иззеха „Сеат“-а на водач във Видин – ето защо! е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



AFP: Тръмп и Зеленски ще участват в срещата на върха на Г-7 във Франция, все още не са обявени двустранни разговори
Иззеха „Фолксваген“-а на шофьор в Дунавци. Ето защо!
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
Марко Рубио: САЩ няма да направят нищо, което би подкопало сигурността на съюзниците им в Персийския залив
Как електромобилите превземат света
След акцията на МВР: Установен е шофьор с 50 нарушения за две години зад волана
Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Първан Симеонов за кмет на Стара Загора от Радев?
И тогава цъфна Ленин
Слави към вътрешния министър: Стига кри Петрохан!
Клоп на въпрос за Реал Мадрид: Там е Жозе
Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
Нова ера в плуването: Стенберген счупи рекорда на 100 метра свободен стил
Унизително завръщане за Уругвай - играчите ще търсят сами полети за дома
Край на една ера: Звездата от „Приятели“ Кортни Кокс се раздели със съпруга си
НА ЖИВО: Панама - Англия 0:0, "трите лъва" търсят попадение
Силен трус разлюля Пакистан и Афганистан и предизвика паника
Трагедия в кеча: Легендарният Джо Доринг почина на 44 години след битка с рака
Алехандро Давидович Фокина триумфира на тревата в Майорка