Dariknews Технологии | 22.06.2026 02:59:00 | 24

На среща в МРРБ обсъждат бъдещето на Природен парк „Витоша“


В Министерството на регионалното развитие и благоустройството ще се проведе съвместна среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развитието на Природен парк „Витоша“. Срещата ще се проведе в понеделник – 22 юни 2026г., от 10.00 часа и в нея ще участват председателят на Н

Прочети цялата публикация