Struma.com | 23.06.2026 06:12:57 | 23

 Фатално селфи върху вагон в Стара Загора: Пострадалите младежи от токов удар са в тежко състояние 


  Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи  Двама 17-годишни младежи са в критично състояние след тежък инцидент с волтова дъга в района на жп гарата в Стара Загора. Пострадалите са транспортирани и настанени за лечение в Клиниката по изгаряния към УМБАЛ “Св. Георги“ в Пловдив, където лекарите полагат всички необходими грижи за спасяването им, предава...

Продължава

Прочети цялата публикация