Dnevnik | 23.06.2026 08:09:00 | 18

Болница във Варна отново съди здравната каса за близо 300 хил. евро



"МБАЛ Варна" (бившата транспортна болница) отново съди Националната здравноосигурителна каса за неизплатени близо 300 хил. евро от надлимитна дейност. Административният съд във Варна образува ново административно дело, съобщава БТА по информация от...

Прочети цялата публикация