Ruse24.bg | 24.06.2026 12:21:19 | 13

Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания!

Омбудсманът Велислава Делчева изпрати становище до председателя на Народното събрание Михаела Доцова, комисиите по здравеопазване, труда, ...

Прочети цялата публикация