Struma.com | 27.06.2026 06:49:41 | 5

Добра новина от кмета на Благоевград М. Байкушев: Обновеният басейн в кв. Еленово отваря врати в понеделник


В края на деня вчера получихме разрешение за ползване на обновения басейн в „Еленово". ,това съобщи кметът на Благоевград Методи Байкушев  Сградата беше с много проблеми, течеше отвсякъде, практическа без никаква вентилация и възможно най-неефективна откъм енергия. Влажността преди ремонта беше 80%. Някои от старите зидове с “итонг” все още са “накиснати”. Ако се бяхме забавили още малко, скоро ще трябваше да я събаряме.  Сега е друга...

Продължава

Прочети цялата публикация