Struma.com | 27.06.2026 08:03:51 | 12

Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана

      Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Наставникът на детския отбор на „Славия“ Иван Терзийски, който оцеля при жестоката катастрофа на автомагистрала „Тракия“, бе изписан от болничното заведение, където му бе оказана спешна медицинска помощ. За подобряването на физическото състояние на специалиста съобщи Нова...

Продължава

Прочети цялата публикация