Gong.bg | 28.06.2026 05:10:18 | 26

Селекционерът на Шотландия подаде оставка


Мениджърът на националния отбор на Шотландия по футбол Стийв Кларк обяви, че напуска поста си по собствено желание. "Гайдарите" се завърнаха на световното първенство за пръв път след 1998 година, но отпаднаха още в груповата фаза, завършвайки на трето в група "С". Шотландците започнаха с победа над Хаити...

Прочети цялата публикация