БНР | 03.08.2018 03:53:54 | 108

Живко Миланов с АПОЕЛ (Никозия) и Васил Божиков със "Слован" продължават в "Лига Европа"

Живко Миланов игра цял мач за отбора на АПОЕЛ (Никозия), който загуби с 0:2 срещу "Флора" (Талин), но се класира за следващия кръг на футболния турнир "Лига Европа". Словашкият "Слован" (Братислава) също продължава напред, след като преодоля "Балзан" от Малта с Васил Божиков в състава си.

Миланов игра пълни 90 минути и завърши мача с жълт картон, а неговият тим загуби изненадващо като домакин след голове на Герт Камс в 32-та минута и Маркус Поом пет по-късно. АПОЕЛ обаче спечели първта среща с 5:0 и с това се класира напред. "Слован" пък се наложи с 3:1 срещу "Балзан" с попадение на Александър Чаврич в седмата минута и две на Андраж Шпорар в рамките на минута между 70-та и 71-та. Словаците се класираха напред с общ резултат 4:3.