БНР | 27.09.2018 04:58:09 | 124

„Челси“ спря победната серия на „Ливърпул“

„Челси“ сложи край на серията на „Ливърпул“ от седем поредни победи от началото на сезона, след като успя да стигне до обрат и победа с 2:1 над мърсисайдци на "Анфийлд", в двубой от третия кръг на турнира за купата на Лигата в Англия.

Даниел Стъридж в 59-ата минута изведе домакините напред в резултата, след като малко преди това пропусна друга стопроцентова възможност.

В 79-ата минута Емерсон Палмиери изравни, като това попадение бе официализирано след намесата на ВАР, въпреки че и след повторенията останаха съмнения за засада на Рос Баркли, който преди това игра с топката.

В 85-ата минута именно Еден Азар направи пълен обрат и донесе успеха на „Челси“.

Малко преди това удар на Стъридж срещна напречната греда.

Останалите резултати: „Арсенал“ – „Брентфорд“ 3:1, „Нотингам“ – „Стоук“ 3:2, „Уест Хем“ – „Макълсфийлд“ 8:0 и „Тотнъм“ – „Уотфорд“  4:2 след изпълнението на дузпи, в редовното време 2:2.