БНР | 22.01.2019 15:23:35 | 160

Локомотив (Сф) с първа победа в зимните си контроли

Двайнайсетият във Втора лига Локомотив (Сф) победи с 2:0 втория в ЮЗ Трета лига Оборище (Панагюрище) в първата си зимна контрола, изиграна на изкуствения терен на стадиона в "Надежда".

Марио Йорданов отбеляза с глава в 32-ата минута след центриране от корнер на Владислав Романов. Втория гол реализира Божидар Атанасов в 68-ата минута, който оползотвори пас отдясно на Александър Александров.

Старши треньорът на Локомотив Младен Додич използва две абсолютно различни единайсеторки в двете полувремена. В състава имаше много нови имена, както и футболисти, намиращи се на проби.

Следващата проверка за локомотивци ще бъде в събота, 26 януари, от 14 ч. срещу Надежда (Доброславци) отново в "Надежда".

"За съжаление в Локомотив във всяка пауза между полусезоните има страшно много напускащи и нови футболисти. Ще се постараем поне през летния трансферен прозорец това да не бъде така, а да имаме вече изграден състав", сподели Младен Додич.