Fakti.bg | 02.07.2020 17:26:08 | 178

Етър с изключително важна победа над Витоша Бистрица

Етър спечели с 1:0 срещу Витоша (Бистрица) и съхрани интригата за следващия двубой Царско село - Черно море. Тонислав Йорданов вкара ценното попадение в 6-ата минута след грешка на вратаря на гостите Николай Кръстев.

Мачът започна с очакван натиск на "болярите' и първото попадение дойде още в 6-ата минута. Юношата на ЦСКА изпълни фаул отляво на атаката на домакините. Топката тупна коварно и бившият вратар на Левски Николай Кръстев се размина с кълбото за 1:0.

Това попадение даде криле на домакините, които редуваха атаките, но така и не можаха да вкарат ново попадение до почивката. Гостите от Бистрица не успяха да отговорят по никакъв начин на добрата игра на противниците си.

През второто полувреме играта беше отворена и по-бърза. Но ентусиазмът на футболистите не можа да доведе до гол.