Бившата жена на Иван Христов се е сгодила за съсед на Бойко Борисов

Вихра Петрова май се е сгодила. Бившата жена на Иван Христов напоследък носи пръстен на безименния си пръст, който изглежда като годежен.
След като години наред тя официално твърдеше, че няма мъж до себе си, пред няколко месеца разкри, че самотата е останала в миналото ѝ. Поне от година Вихра има сериозна връзка с човек, който живее в Банкя и се говори, че бил съсед на бившия премиер Бойко Борисов.
Симпатичната брюнетка често му гостуваше, заради него се научи дори да готви – занимание, което ѝ беше чуждо, преди да се запознае с въпросния мъж, пише "Уикенд".
Това, че тя вече носи пръстен на безименния си пръст, може би означава, че отношенията им са стигнали до по-високо ниво и двамата се подготвят да създадат семейство заедно, пише show.blitz.bg.
Вижте тази публикация в Instagram.
Прочети цялата публикация



Заповедта на ДАНС за изгонване на украинеца Олег Невзоров е отменена след обаждане на посланичката на Украйна
ЦСКА учреди официално Клуб на ветераните
Борисов пробва да се разграничи от аферата с българския европрокурор
Иван Демерджиев: Приоритетите на МВР са борбата с икономическата престъпност и пътната безопасност
Демерджиев за охраната на Борисов и Пеевски: Вложени са сериозни средства
Демерджиев с коментар след свалянето на охраната на Пеевски и Борисов Обновена
Демерджиев за падането на охраната на Борисов и Пеевски: Не е политически акт и не трябва да се третира като такъв
Вътрешният министър: Делян Пеевски и Бойко Борисов остават без всякаква охрана от държавата
НСО свали охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов
Кирил Петков: Искат да скарат Радев и свободната опозиция, за да се забрави за тандема Борисов-Пеевски
Французин е в болница след верижна катастрофа край бургаския квартал „Сарафово“
Дешан: От такъв Олисе се нуждаем
Шок: САЩ изхвърли от Световното един от най-добрите
Фондация „Дари знание“ помага на деца в затруднено положение с безплатни уроци и доброволци
"Зона на смъртта": Как широка няколко километра ивица земя, пълна с дронове, променя войната в Украйна?
Адвокатът на Мавродиев: Имаше билет за София, ако не бе арестуван, щеше вече да е у нас
15-годишно момче загина вчера при челна катастрофа в Ловешко, успало се е за училищния автобус и взело колата на баща си
Президентът на Северна Македония пристига в София за среща с Илияна Йотова
„Биби, ще останеш сам“: Нетаняху отмени мащабен удар срещу Иран след намеса на Тръмп