Галина и Владимир напуснаха окончателно "Един за друг"

Галина и Владимир окончателно се разделиха с романтичната надпревара „Един за друг“. Двойката, която тази седмица получи втори шанс и влезе отново във вилата на любовта, не успя да се справи с предизвикателствата и отпадна от състезанието. Семейството с три деца се изправи на елиминация срещу Александрина и Иван.
Галя и Вовата обаче получиха само две прегръдки и трябваше да се сбогуват с останалите участници в предаването.
Тандемното изпитание тази седмица разкри какви са истинските отношения между двойките в играта. Те влязоха в ролята на пионки, които трябваше да се придвижват по поле, разчитайки както на собствения си късмет, така и на помощ от приятел. С подкрепата на близките до тях, Радина и Петър спечелиха състезанието и станаха „Супердвойка на седмицата“. Двамата добавиха към семейния им бюджет финансов бонус от 6000 лв. и получиха задачата да изпратят още две двойки на битка за спасение. Така освен тях, единствената друга двойка, която бе спасена, станаха техните приятели Виктория и Явор.
Шест двойки се впуснаха в битка за спасение, която провери доколко добре се справят партньорите с домакинските задължение под стрес. Участниците, облечени в обща пижама, трябваше да сменят чаршафи и калъфки на спалня, без да слизат от нея и използвайки само една от ръцете си. За втора поредна седмица най-добро представяне и отличен синхрон демонстрираха Димана и Христо. Най-бавни пък бяха Александрина и Иван, на които изпитанието се стори почти невъзможно за изпълнение. Наказание от 30 секунди предопредели втората двойка в елиминацията да бъдат Галина и Владимир.
Дамите ще се превърнат в Лара Крофт в следващото индивидуално изпитание на „Един за друг“. Какво ще бъде новото предизвикателство, не пропускайте в новите епизоди – в сряда и четвъртък от 21:00 ч. и в петък от 20:00 ч. по NOVA.
Прочети цялата публикация



Фенербахче изкушава Левандовски с огромна заплата: 20 милиона евро за сезон
Какво ще стане, ако Путин реши да нападне балтийска държава
Румънският президент: Няма никакво съмнение! Дронът, ударил жилищната сграда в Галац, е руски
Кремъл: Приятелите ни в Ереван знаят, че привлекателната цена на руския газ ще е друга, поемат ли към ЕС
Селекционерът на Испания: Не избирам националите в зависимост кой къде играе
Неочакван обрат, годеж и страсти на финала на "Ергенът 5" тази вечер
Москва реагира остро! Литва заговори за атака на НАТО срещу Калининград
Как се стигна до големия провал на Путин
Владимир Николов: Оттеглянето на Борислав Сарафов е позитивен знак, но само първа стъпка към реална реформа
Четирима цивилни руснаци загинаха при удари на ВСУ срещу град Рязан и Белгородска област
Четвъртокласниците се явяват на изпит по БЕЛ
В над 1700 училища в страната се провежда НВО по български език и литература
БАН с три сценария за българската икономика до 2028 г.
Депутатите гласуват окончателно промени в удължителния бюджет
Процедурата по свръхдефицит: Очаква се ЕК да публикува доклада в рамките на пролетния пакет
Прогноза за времето (03.06.2026 - сутрешна)
Порошенко: Украйна трябва да се възползва от възможността и да прекрати войната точно сега
Брюксел ще обяви мотивите за процедурата по свръхдефицит срещу България
Защо в Северна Корея изведнъж се появиха толкова много коли?