Кевин Костнър ще гони бившата от дома си с полиция

Актьорът Кевин Костнър иска да "отмъсти" на бившата си съпруга Кристин Баумгартнер, с която водят тежко бракоразводно дело.
Източник, описан като близък приятел на бившата на Костнър, твърди пред Daily Mail, че носителят на „Оскар“ е иска да я "унижи", след като тя е подала молба за развод. „Всичко това не е заради къщата, а за това да превърне живота на Кристин в истински ад“, твърди източникът, цитиран от "Телеграф".
Бившата дизайнерка на чанти, която има три деца с Костнър, отказва да напусне дома му в Санта Барбара и беше принудена от съдия да се изнесе до края на месеца. Според източника на Daily Mail „Кристин очаква Кевин да я ескортира от имота с полицията“.
Баумгартнер подаде молба за развод от актьора през май след 18 години брак, позовавайки се на „непреодолими различия“. Те се ожениха в Аспен, Колорадо, през 2004 г., като подписаха предбрачен договор, в който се посочва, че тя ще напусне семейният им имот в рамките на 30 дни в случай на раздяла.
Прочети цялата публикация



Златното момиче Мария Петрова за любовта ѝ с Боби Михайлов: Силните жени привличат сложни мъже (ВИДЕО)
Дон Джонсън навършва 76 г. днес
Южнокорейската полиция започна обиск в офисите и сградите на Църквата за обединение
Какво са знаели германските тайни служби за Путин
Berliner Zeitung: Калас се дистанцира от корупционния скандал с бивши висши дипломати на ЕС
Милуоки навакса сериозен пасив срещу Детройт, Янис се контузи
The Times: Критикуват MI5 за "неадекватна защита" на Сергей Скрипали дъщеря му Юлия
Бившата дясна ръка на Зеленски отива на фронтовата линия след оставката си
28 ноември 1881 г. Ражда се Стефан Цвайг
Маколи Кълкин готов за ново продължение на „Сам вкъщи“
Училищен директор е арестуван за скрити камери в тоалетните на децата
Полицейският шеф, заподозрян за участие в организирана престъпна група, е освободен от ареста
Нова интернет измама: Несъществуващ монах от Бачковския манастир "лекува" с билки диабет
Специалният представител на Путин: Плашат ви с руската заплаха! Корумпираните войнолюбци просто искат да крадат от парите ни
Мистерия и призраци в „Опасни сказания”
Коледни влакчета ще предлагат разходка из центъра на София до 4 януари
Правителството надделя: социалният бюджет на Франция е приет
Ружа Райчева: Президентът не е готов да скочи веднага на калната политическа сцена
И последните два F-16 пристигнаха в България
Китай възобнови строежа на най-голямото летище в света върху изкуствен остров