Део заживя на село и не иска да чува за София (СНИМКИ)

Део избяга от столицата преди година и половина и вече е щастлив собственик на селски имот. Той си е построил сглобяема къща в малкия градец Годеч, разположен в софийска област. Градът се отличава със спокойствие и чист въздух, различен от шумотевицата и мръсотията на столицата.
„Не искам да чуя повече за София! Тук сме малко социално изолирани, но децата живеят на спокойствие, на чист въздух и на тишина. Изобщо е рай, а и вече ядем екологична храна, произведена в нашата градина“, хвали се известният блондин.
Вижте тази публикация в Instagram.Той закупил имот в градчето, като след това си построил сглобяема къща. След като се ожени за мулатката Мариана, преди десетина години и им се родиха двама сина, малкият му апартамент в столицата им отеснял. Затова със съпругата му решили да потърсят друга алтернатива и закупили парцела, като негов съсед е брат му, който също си купил място до него.
Вижте тази публикация в Instagram.
Според слуховете Део и съпругата му трябвало да прибягнат до ипотечни кредити, за да изплатят къщата си в Годеч. Само че семейството не губи кураж и е категорично, че ще се справи с дълговете, защото инвестицията си заслужава. А тези дни Део се похвали как коси тревата на двора и какви оранжерии е спретнал, в които отглежда всякакъв зарзават.
„Като хвана мотиката и започвам да копая, всички проблеми изчезват“, доволен е 47-годишният колоритен водещ.
Вижте тази публикация в Instagram.Прочети цялата публикация




Явор Дачков с Татяна Дончева – За разпада и цикличността в българската политика ВИДЕО
Виктория Капитонова напусна България и заживя на топло (СНИМКИ)
Китодар Тодоров призна: "Първите 4 жени в живота ми бяха проститутки."
Арест за пиян шофьор, причинил смърт на пътя
Азов: Отблъснахме голяма руска атака
Ще проследяват състоянието на боклука в София с дронове (СНИМКИ)
Държавата е готова да помогне на София в кризата с боклука. Кметът смята, че ще се справи със собствени сили (видео)
Преливащи контейнери и купчини смет: София затъва в криза с боклука (СНИМКИ)
Преливащи контейнери и купчини смет: София затъва в криза с боклука (СНИМКИ)
Светлана Василева все още е омъжена за Гущеров
Клане във влак в Източна Англия, полицията арестува двама заподозрени
Официално откриха Големия египетски музей край пирамидите в Гиза ВИДЕО
Свлачище погуби 21 човека в Кения, над 30 са в неизвестност ВИДЕО
Сигнал за стрелба евакуира мол във Франкфурт
Киев очаква до дни обещаните от Германия две системи за противовъздушна отбрана Patriot
Украйна нападна с дронове руския черноморски град Туапсе, под заплаха е Новоросийск
Неймар се завърна, но не успя да изведе Сантос до победата
Даниил Медведев се отказа от участие на турнира в Метц
Оксер - Олимпик Марсилия 0:1 /репортаж/
Марсилия се върна към победите и отново се залепи за ПСЖ