Fakti.bg | 25.11.2023 06:00:11 | 64

Роналдо не се спира - вкара нови два гола при класика на Ал-Насър

Отборът на Ал-Насър завоюва ценни три точки след успех с класическото 3:0 срещу тима на Ал-Ахдуд в среща от 14-ия кръг на СПЛ на Саудитска Арабия. Усехът остави Роналдо и компания само на точка зад лидера Ал-Хилал.

Въпреки сериозния резултат успехът не дойде лесно за домакините. Сами Ал - Нажей откри рано в 13-та минута, но след това двата отбора заиграха равностойно и доста дълго време срещата стоеше с неизяснен изход.

???????? After tonight’s brace with Al Nassr, Cristiano Ronaldo has scored the most first division goals in football history. It’s also 61 goal contributions in 2023. pic.twitter.com/uRi5k1xVJx

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) November 24, 2023

Така се стигна до последния четвърт час на срещата, когато голямата звезда на Ал - Насър - Кристиано Роналдо изригна с два гола. Първият отбеляза в 77-ата минута, а вторият съвсем скоро в 80-ата минута.

Това бе пета поредна победа за играчите на Ал - Насър, които стоят уверено в битката за титлата и за момента изглежда, че ще бъдат много сериозен претендент за нея. Ал - Ахдуд от своя страна записа четвърта загуба в последните си пет мача и по всичко личи, че ще има големи проблеми с оцеляването.

The good vibes keep on flowing at Al Nassr ????#yallaRSL pic.twitter.com/xjhftP63Bx