Избират президент на БФС
Ключов ден за българския футбол ще бъде 15 март. Седем кандидати за поста президент на Българския футболен съюз ще се състезават на извънредния Конгрес на сдружението. Началото на събранието е насрочено за 10:30 часа и ще проведе в столичен хотел.
Георги Иванов - Гонзо, Михаил Касабов, Димитър Бербатов, Георги Градев, Георги Захариев, Манол Иванов и Петьо Костадинов изявиха официално желание да оглавят родния футбол. Точно измежду тях ще избират делегатите по време на Конгреса.
Прочети цялата публикация



Вътрешно разследване! САЩ и ЕС наеха бивш служител на Мосад, за да открие изчезналите средства, предназначени за Украйна
Украйна: Михайло Федоров настоя за избори
"Вие не сте моят президент": младите руснаци срещу Путин
Ще може ли Илияна Йотова да управлява два пълни президентски мандата, ако спечели изборите тази година?
Гонзо обяви новия шеф на съдиите и защо Лудогорец няма да плаща компенсация
Даниел Вълчев би влязъл в битката за президент като граждански кандидат
Областният управител В.Трендафилов насрочи консултации за определяне състава на Районна избирателна комисия - Благоевград за 28 август
LG Electronics разширява Fit & Max решенията за ключови категории домакински уреди на IFA 2026
Япония протестира пред Русия заради ракетни изпитания край Курилските острови
ЦИК определи правилата за регистрация на партиите и коалициите за изборите за президент
Не кешът, а алтернативните методи за разплащане имат нужда от законова разпоредба, според финансов експерт
През юли България е сред страните с най-голямо поскъпване на горивата
55 фиша, гонка с полицията и дрифт с 1,08 промила в среднощна акция на КАТ в София
Тежка катастрофа на Подбалканския път, има пострадали
Пламен Димитров: Издръжката на живот трябва да е сред основните показатели за МРЗ
Проф. Христова: Много е важно да се държи на колективния имунитет
Закъснения и отмяна на полети до Норвегия се очакват през уикенда