От юли ваучерите за храна ще бъдат само електронни

Остава по-малко от месец до изтичането на преходния период, в който работещите могат да получават ваучерите си за храна - и на хартия, и в електронен вариант. От 1-ви юли те ще бъдат само електронни, съобщи БНР. Главният секретар на Асоциацията на операторите на ваучери за храна в България Таня Обущарова обясни, че търговците ще продължат да приемат хартиените ваучери - до изтичането на срока на валидност, изписан върху тях. "Хората трябва да са спокойни, че ако на ваучера им пише, че той е валиден до 2025 г., няма опасност да загубят средствата си.
Прочети цялата публикация



Сколиоза при децата
Голям скандал и остри критики се развихри в лагера на Белгия
Задава се неудобна ситуация с американските самолети. Само летището в София можело да ги приеме
Нова митническа такса от 3 евро за малки пратки от трети страни: Как ще се заплаща
ЦСКА показа новата си екипировка
Ако Русия извърши инвазия: НАТО обмисля алтернативни планове за отбраната на Европа
Европейският парламент одобри нови правила за връщане на незаконно пребиваващи мигранти
Тръмп отива в Турция с екип от 1400 души, хотелът му е изцяло запазен за делегацията на САЩ
Иван Шишков: За един месец разкрихме проблеми за стотици милиони и започнахме ключови инфраструктурни проекти
Енджи Касабие тръгва на първото си национално турне, за да учи на дълголетие
Още двама нови в Монтана
Още двама нови в Монтана
Следващата седмица представят бюджета за 2026 г.
Добра новина за Ботев Пловдив: Тодор Неделев започна тренировки във фитнеса
Най-добрите влизат в "Игри на волята"
Омбудсманът скочи срещу идеята помощта за отопление да се плаща на два транша
Над 1000 заразени с ебола в Конго, смъртните случаи са 254
Край на евтините покупки от Китай – ЕС въвежда нова такса от 3 евро