България с шестима представители на международен турнир по бадминтон

Шестима състезатели ще представят България на международния турнир по бадминтон в Глазгоу (Шотландия), който ще се проведе от 21 до 24 ноември. В тима са включени Димитър Янакиев, Калояна Налбантова, Таня Иванова, Гергана Павлова, Михаела Чепишева и Цветина Попиванова. Янакиев ще започне от квалификаци...
Прочети цялата публикация



Градът на ЮНЕСКО ще бъде домакин на Международен турнир „Купа Несебър“
ЦСКА очаква първия си съперник в Лига Европа
Българският клубен баскетбол отново на голямата сцена: Балкан ще бъде част от ЕвроКъп
"Лъвовете" изригнаха след поражението на старта и отнесоха Иран в Лигата на нациите
Министър Енчо Керязов проведе среща с ръководството на Националния младежки форум
Четири бронзови медала за България от Световната купа по спортна аеробика в Баку
Министерството на туризма обсъжда възможности за партньорство с Българската федерация по волейбол
Днес започва Пролетният панаир на книгата пред НДК
МЗ обеща на младите лекари електронна книжка, единен изпит за специализация и по-строг контрол на обучението
Иван Иванов загуби при дебюта си в квалификациите на Уимбълдън
Чудо! Без задръствания по АМ "Тракия" към Бургас
Старозагорското село Преславен ще отбележи Празника на житото за тринадесети път
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
Община Стара Загора припомня графика за миене на улиците в града за периода до 26 юни 2026 г.
ПСЖ подготвя първа оферта за Диоманде, в Ливърпул обаче остават спокойни
Не всеки има късмета на Синер - Вондроушова аут за 4 години заради допинг
Стара Загора посрещна френски инфлуенсъри в рамките на опознавателен тур
България иска от Брюксел още пари за енергийния преход