Гущеров наруши ограничителната заповед (СНИМКА)

Напрежението между бившите съпрузи Християн Гущеров и Светлана Василева продължава да расте. Въпреки издадената ограничителна заповед, забраняваща на бизнесмена да се доближава до Светлана и децата им, той отново публикува снимки на малкия им син в социалните мрежи, пише marica.bg.
В Инстаграм Гущеров поздрави момчето за именния му ден с думите: „Честит имен ден, мое малко сладко Професорче! Бъди здрав, усмихнат и винаги озарен от любов и щастие!“
Публикацията, придружена с празнична украса, предизвика вълна от реакции, тъй като идва само дни след като Светлана разкри в ефира на „Преди обед“, че именно подобни действия са я накарали да потърси съдебна защита.
„Публикуването на снимки на децата ни без мое съгласие е недопустимо“, заяви категорично Василева. Тя уточни, че ограничителната заповед е наложена не заради физическо насилие, а заради нарушаване на личното ѝ спокойствие и правата ѝ като майка.
Прочети цялата публикация



Задържаха мъж за запалена кола и заплахи за живота на жена в Банско
Издирваният „терорист“ Каспаров за плановете на Путин и заблудите в Европа
Въвеждат засилен контрол върху вноса на сурово мляко и млечни суровини
Зеленски пристигна на официално посещение в Естония
Израел иска отмяна на международната заповед за арест на Нетаняху
От редови полицай до главен секретар: Какво знаем за Любомир Николов, който поема МВР?
Президентско изпращане за Португалия към Мондиал 2026 (снимка)
Израел поиска отмяна на заповедта за арест на Нетаняху
Четири години по-късно: Серина Уилямс се завърна на корта с огромна победа (видео + снимки)
ФИФА и Иран с нови стъпки към безпроблемно участие на световното първенство
Благоевградчанинът Борислав Христов представя България на Международната олимпиада по химия в Узбекистан
Ариана Гранде оглави класацията на „Билборд“ за сингли
Предложиха санданчанина Г. Баханов и за новия състав на ЦИК
УЕФА обяви кога четирите български отбори ще научат съперниците си в Европа
Дензъл Дъмфрис поема към Реал Мадрид: Интер прибира 20 милиона евро
Бежанец от Африка опита да обезглави ирландец в Белфаст, избухнаха безредици (снимки/видео)