Йоана, бившата на Елвиса, рухна в риалити шоу: „Не мога повече!“

Бившата половинка на Мартин Елвиса - Йоана, изпадна в тежка нервна криза по време на онлайн предаване, което следи живота на група участници в изолация. Красавицата, позната от риалитито „Ергенът“, където се опита да си върне любовта на бизнесмена, не издържа на условията и избухна в ефир, пише HotArena.
„Няма да стоя и една секунда повече тук, не мога! Няма как да стане. Няма да живея по този начин, не искам. Всичко ме изнервя супермного“, заяви Йоана пред камерите и съквартирантите.
Причините за емоционалния срив звучат тривиално, но за нея се оказаха непоносими - липсата на топла вода и меню, сведено до боб и ориз, както и събуждане с музика между 8 и 9 часа. Кулминацията настъпи, когато групата получи мисия да открие два скрити кроасана - задача, която буквално я срина.
След истерията продукцията позволи на Йоана да се чуе с майка си. Жест, който направи сцената още по-емоционална. „Главата ми е много зле, косата ми не е ок. Ядем само боб и ориз. Някакво еднообразие. Нервите ми са суперопънати“, сподели тя разплакана.
Атмосферата в къщата остана напрегната. Някои участници приеха случилото се като временна криза, докато други смятат, че психиката на иначе сдържаната красавица е сериозно разклатена.
20-годишната Йоана стана популярна след участието си в „Ергенът“. Освен връзката ѝ с Мартин Николов, по-известен като Мартин Елвиса, тя е позната и със семейния си бекграунд - дъщеря е на Станислав Илиев-Финдо, който също е бил част от риалити формати като „Сървайвър“ и „Биг Брадър“.
Прочети цялата публикация



Киара разкри за грозна ситуация с Краси след излизането от "Ергенът: Любов в рая"
Голяма легенда на Левски: На "Герена" се работи правилно, шансът за титлата е голям
Денмаро пропя с риалити участничката Грозденка
Какво се случи с актьорите от "Сам вкъщи" и къде са сега
Валери Божинов издаде кое е единственото риалити шоу, в което би участвал
Анна-Шермин от "Ергенът: Любов в рая" призна правила ли е секс за пари и други подробности от личния си живот
Мария Бакалова се върна в България, за да участва в протеста (СНИМКИ)
Филип Буков отвърна на спекулациите, че "пере пари" чрез дарителска кампания
Марто Елвиса и Йоана, които се събраха след "Ергенът", обсъждат следваща голяма стъпка
Георги Тошев сподели ценен съвет от Далай Лама
Консумацията на вино: Чашата е наполовина празна
Украинският външен министър: Тази година стана годината на европейското пробуждане
Българка сред елита на Монте Карло: Пътят на Антония Тонева към света на лукса
Най-добрите ресторанти, барове, хотели и пицарии в света за 2025
„Нищо лично”: Иванка, която може да ви посъветва какво да сготвите и как да подредите трапезата
Задържаха около 40 души в центъра на Париж за хвърляха димки и пиротехнически изделия
Туроператор: Влизането на страната в еврозоната не спира българите да пътуват
В аванс: Светът през 2025 г. - крехък мир, тежка дипломация и войни от ново измерение
Православната църква почита хиляди мъченици днес, ето кои са те
Русия е против каквато и да било форма на независимост на Тайван, каза Сергей Лавров