Обявиха френска луксозна марка за най-популярна в света на модата

Престижната платформа за анализ на потребителските тенденции Lyst обяви, че френската луксозна марка Saint Laurent е изкачила върха на световната популярност. За първи път в историята на класацията, емблематичният бранд изпревари досегашния лидер Miu Miu, който тази година се нарежда на второ място.
В топ пет на най-търсените и обичани модни къщи попадат още Cos, който заема третата позиция, следван от The Row и Coach.
Впечатляващото представяне на Saint Laurent бележи нова ера в предпочитанията на модните ентусиасти по цял свят. Сред останалите фаворити на потребителите, според данните на Lyst, се нареждат още имената на Prada, Bottega Veneta и Loewe, които неотменно присъстват в списъка на най-желаните лейбъли.
Ralph Lauren и Chloé също намират място сред първите десет, затвърждавайки позициите си на глобални модни икони. Любопитен факт от последните анализи на платформата е, че джапанките Havaianas се оказват най-популярният артикул сред потребителите, доказвайки, че комфортът и стилът могат да вървят ръка за ръка.
Тази престижна класация на Lyst се базира на задълбочено проучване на онлайн търсенията, покупките и социалните взаимодействия на милиони модни последователи. Резултатите ясно показват, че Saint Laurent не само диктува тенденциите, но и завладява сърцата на ценителите на лукса.
Прочети цялата публикация



Обявиха Дейвид Бекъм за най-стилния мъж на света
Сейнт Уест тръгва по стъпките на майка си – спечели голяма кампания на Nike
75 години Бони Тейлър: Дрезгавият глас, който покори света
Марк Уолбърг е неразпознаваем в ролята на известен мафиот и наемен убиец (СНИМКИ+ВИДЕО)
Френска звезда от "Матрицата" ще играе алхимика Фламел в поредицата за Хари Потър
Антонио Бандерас връчи престижна награда на Шарън Стоун на ELLE Style Awards 2026
Кайли Дженър официално даде старт на лято 2026 в барби розов бански (СНИМКИ)
Морган Фрийман на 89 г.: Историята на гласа, който се превърна в легенда
Шефът на СЗО пристигна в провинция Итури - епицентъра на епидемията от ебола в ДР Конго
"Мис България 1998" стана брокер - Наталия Гуркова продава апартаменти
Французин е в болница след верижна катастрофа край бургаския квартал „Сарафово“
Дешан: От такъв Олисе се нуждаем
Шок: САЩ изхвърли от Световното един от най-добрите
Фондация „Дари знание“ помага на деца в затруднено положение с безплатни уроци и доброволци
"Зона на смъртта": Как широка няколко километра ивица земя, пълна с дронове, променя войната в Украйна?
Адвокатът на Мавродиев: Имаше билет за София, ако не бе арестуван, щеше вече да е у нас
15-годишно момче загина вчера при челна катастрофа в Ловешко, успало се е за училищния автобус и взело колата на баща си
Президентът на Северна Македония пристига в София за среща с Илияна Йотова
„Биби, ще останеш сам“: Нетаняху отмени мащабен удар срещу Иран след намеса на Тръмп