5,5 млрд. долара губи Кремъл на месец от санкциите. Москва орязва военното производство, заплати и хора

5,5 милиарда долара загуби на месец ще претърпи Кремъл от наложените американски, британски и европейски санкции срещу руските петролни компании "Роснефт" и Лукойл"Лукойл". Това драстично намалява военните способности на руската армия, която воюва в Украйна. Това заяви пред медии комисарят на президента на Украйна по въпросите на политиката на санкции Владислав Власюк.
Прочети цялата публикация



Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Хакерство, война, сива икономика: как оцелява Северна Корея
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Илиян Василев: Путин никога не раздава подаръци от симпатия. А кълнящите се в Христа политици грабят като за световно
След като удари форума му в Санкт Петербург, Зеленски протяга нова маслинова клонка към Путин
Русия произвежда повече ракети, отколкото САЩ противоракети: тревожна тенденция във войната срещу Украйна
Доц. д-р Борислав Цеков: Война на дронове
Последната перла в короната
Военна компания, управляваща паралелна държава в Куба, е в центъра на преговорите с Тръмп за бъдещето на острова
Зеленски: Русия губи инициативата на бойното поле от декември, сега има възможност за дипломатическо разрешаване на войната
Трагедия край Китен! Пловдивчанин се удави
Делегация на талибаните е очаквана днес в Брюксел
Повечето британци са разочаровани от Брекзит
Новият Alpine A110 с премиера на Goodwood Festival of Speed 2026
3858 фиша и 408 акта от 14 414 проверени моторни превозни средства
„Захарна фабрика“ остава без топла вода
Кремъл повтори: Русия очаква победа, никой не може да ни победи
Създават кризисна група за Ливан след разговорите между САЩ и Иран
Жега. Застой около Северна Македония. Тръмп и доходоносен крипто проект
Иран и САЩ създават кризисна координационна група, за да прекратят сблъсъците в Ливан