Когато емоцията умре, тя ще ти каже, че нищо няма значение...

Това не е гняв. Дори не е тъга. Моментът, в който спреш да чувстваш това, което трябва да чувстваш… Когато човек погледне към раната си и не изпитва нищо, често това е последната защита на психиката, за да може егото да продължи да функционира. Това е тихият момент, в който животът става механичен. Нещо вътре в теб тихо се е отдръпнало в мрака. Виждал съм това спокойствие да се появява преди сривове. Защото когато емоцията умре, тя ще ти каже, че нищо няма значение. Подсъзнанието говори чрез символи: познато лице, което изглежда чуждо, огледало,...
Прочети цялата публикация



Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Георги Вулджев: Да намалим заплатите на държавните служители!
И тогава цъфна Ленин
Силвия Антипова: Избрах да не живея на българското море, а на хърватското, защото няма щастие без социална справедливост
Илиян Василев: Путин никога не раздава подаръци от симпатия. А кълнящите се в Христа политици грабят като за световно
Нов разрив между Мелони и Тръмп
"Ужасна сделка": какво подписаха САЩ и Иран?
Как се променя войната срещу Украйна: вижте пожара в Москва
Директорът на Ferrari: Да говорим за титлата е най-лошият подход
Как Украйна изолира Крим от Русия
Кирил Дмитриев определи оставката на Киър Стармър като „сигнал за застъпниците на войната“
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
Украйна е загрижена от рекордния брой руски удари с балистични ракети! Киев подготвя свой отговор
Нападнаха и ограбиха малолетно момче в Благоевград
Мъж заби юмрук в главата на жена в Разлог, задържаха го
Локомотив София на Любо Пенев преговаря с четирима национали
България не подобрява конкурентоспособността си, сочи международен доклад
Осем месеца след аварията дигата край Николово още чака ремонт
Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон в Стара Загора