Масова чистка в Монтана след отпадането от елита

Монтана обяви раздяла с 12 футболисти след изтичането на договорите им и им благодари за професионализма и отдадеността през изминалия сезон. Тимът изпадна от елита, като остана на последната позиция в класирането за сезон 2025/26. Ето какво написаха от клуба: Монтана изказва своята искрена благодарнос...
Прочети цялата публикация



Футболна Варна в трескава подготовка: „Моряци“ и „соколи“ пренастройват часовниците за новия сезон
Масова промяна в Монтана: 12 футболисти напускат отбора
Губи ли Путин войната срещу Украйна?
Берое назначи Владимир Манчев с амбиция за бързо завръщане в Първа лига
Никола Цолов на прага на Формула 1: Българският талант ще дебютира през 2027 година?
Лятна футболна треска: ЦСКА 1948 се мести в Словения, кадрово пренареждане в Септември (София)
Лятна треска в Банско: Славия и Локомотив София влизат в решителна фаза на подготовката
Тектонични промени в Разград: Лудогорец започна подготовка без Хьогмо, готви се мащабна чистка
Трансферен бум в Първа лига: Левски на крачка от испански бранител, ЦСКА взе ас на Лудогорец
Поптодорова: Радев търсеше „фойерверк“ и външен ефект в ЕС
Лионел Меси вкара най-красивия гол в 12-ия ден на Мондиал 2026
Сблъсъкът между Колумбия и ДР Конго в снимки