Вече се вземат повече точки за нарушения на шофьорите, отнемат се и с електронен фиш
Полицията предупреди в петък шофьорите, че от 29 май са в сила нови правила за отнемане на точки от шофьорската книжка при извършени нарушения на пътя от водачите и вече не само се вземат повече точки за някои провинания, но се наказва вече и превишаването на скорост, установено с камера за контрол. Досега издадения електронен фиш налагаше само съответната глоба според това с колко шофьорът е надвишил уграничението на скоростта, но не се отнемаха точки. Това ставаше само при съставен акт.
Прочети цялата публикация



Нови правила за шофьорите: Новите глоби вече водят и до отнемане на контролни точки
Нови правила за отнемане на точки от шофьорската книжка при извършени нарушения на пътя.
След среднощен дрифт в София: Какви са санкциите срещу млада жена след безразсъдно шофиране?
Внимание, шофьори ! Камерите за скорост вече ще отнемат и контролни точки
Голяма промяна за шофьорите: Заради камерите вече могат да им отнемат и точки
След акцията на МВР: Установен е шофьор с 50 нарушения за две години зад волана
"Искат да ни вземат земята": протестите в Албания не спират
Кабо Верде пренаписа футболната история: Островната държава с рекорден подвиг на Мондиал 2026
Министър Вълчев: Всяко българско неделно училище по света е част от България
Австрия одобрява решението на ЕС! Пълно изключване на украинците, подлежащи на военна служба, от продължаването на временната закрила
Радев не е спрял мантинелите, които неговият Шишков пусна в служебния му кабинет през 2022 г.
Кола се преобърна след удар на бул. "България" в София заради отнето предимство (снимки/видео)
Архивът на закритата антикорупционна комисия или части от него може да са изчезнали
Тухел: Сака е готов за мача с Панама
Ръсел надделя над Антонели в третата сесия на "Шпилберг"
Калояна Налбантова с трета поредна победа и сигурен медал в САЩ