Хулио Веласкес коментира жребия: Никой няма да ни подари нищо

Наставникът на Левски – Хулио Веласкес, коментира жребия за „сините“ в Шампионска лига. Тимът от „Георги Аспарухов“ стартира своята кампания в Европа с двубои срещу босненския Борац Баня Лука.
Испанецът бе категоричен пред клубната телевизия, че тимът му няма да подцени съперника и ще му отдели специално внимание, за да може той да бъде добре разучен.
"Като към всеки един съперник, се отнасяме с максимално уважение и оставаме смирени. Оттук насетне е важно да продължим да тренираме добре всеки ден, за да постигнем оптималната си форма за първия мач. Така ще можем да играем с голямо желание. Но още веднъж подчертавам, че трябва да сме скромни, смирени и здраво стъпили на земята, така трябва да бъде. Никой няма да ни подари абсолютно нищо. Нужно е да се подготвим добре в процеса, който тече в момента на подготовката. И да се опитаме да дадем най-добрата ни версия", каза испанецът.
"Ще разучим Борац както всички съперници. Ще посветим на това много часове и ще анализираме силните и слабите им страни. Без да забравяме основния ни фокус, който който е как ще се представи нашият отбор", добави треньорът.
"Откакто се промени правилото за стойността на головете при гостуване, никога не се знае кое е по-добре - да домакинстваш или гостуваш първо. Няма да хабим енергия да размишляваме, така е отредил жребият. От нас зависи да се представим по най-добрия начин в първия и във втория мач", смята той.
"И в други случаи съм коментирал условията на лагера в Правец. Атмосферата тук е невероятна, обожавам това място. Комплексът като цяло е идеален, както и спортната инфраструктура. Играчите имат изключително поведение до момента. Към момента сме настроени положително, но все пак току-що започнахме", завърши Хулио Веласкес.
Прочети цялата публикация



Хулио Веласкес: "Със супер презаредени батерии съм"
Путин: Руските войски напредват по цялата фронтова линия, Киев губи по 40 хиляди човека на месец
Диана Дамянова: Рано е да се каже що за власт имаме
Венци Стефанов каза за евентуален трансфер на Балов, отрече за Йомов и обясни за Левски
Масимилиано Алегри: Никой не очакваше такава загуба, но това е спортът
Хулио Веласкес: „Ще кажа още веднъж, че съм горд да съм част от този клуб"
Македонският въпрос днес: да пречупим антибългаризма, преди да станем негова жертва
"Непровокирана злоба": ударът по Киевско-Печорската лавра
Петър Гецов: В България данъчно-осигурителната тежест е 39,43%
Левски си хареса испанец
Кипърски гранд привлече наш национал
Той ги носи на гръб, а те го съсипват
Николай Димитров: Общинският център за изкуство и култура „Артиум“ е сърцето на културния, социалния и духовния живот в Несебър
Швейцария разшири санкциите срещу Русия с още 23 лица и организации
Полицейски служител по делото срещу Кирил Петков: Не съм имал заповед да арестувам
Windows крие специална „God Mode“ папка, която би се харесала на повечето ентусиасти
Кейт Бланшет става професор в Оксфорд
Рюте: Русия губи за няколко седмици толкова войници, колкото САЩ за 15 г. във Виетнам