Dnevnik.bg | 22.06.2026 04:56:00 | 23

Протестиращи изгориха знамена на САЩ след победата на десния кандидат в Колумбия



Протестиращи изгориха знамена на САЩ след победата на десния кандидат в Колумбия. Резултати от първоначалното преброяване сочат, че той печели президентските избори малка преднина.

Полицията използва сълзотворен газ, за да се опита да...

Прочети цялата публикация