Площад Славейков | 22.06.2026 12:53:17 | 15

О, Фортуна, нека бъдем братя българи и македонци!

Симфонични оркестри от три балкански държави свириха в унисон и без противоречия под диригентската палка на Нейден Тодоров в събота, 20 юни. Над 20 хиляди зрители са аплодирали концерта в Градския парк на Скопие. Изпълнението е било предавано на живо по националната телевизия на Северна Македония и се превърна в едно от най-значимите културни събития…

The post О, Фортуна, нека бъдем братя българи и македонци! appeared first on Площад Славейков.

Прочети цялата публикация