Dir.Bg | 22.06.2026 15:55:25 | 20

Олег Невзоров с първи коментар за "Баба Алино": Не се чувствам виновен за нищо


Не съм бягал от България, вторият ми дом е Варна, градът ми харесва изключително много, защото прилича на родната Одеса, а и има голям потенциал, заяви собственикът на КУБ

Прочети цялата публикация