Gong.bg | 22.06.2026 19:04:35 | 30

Левскарите изкупиха над 14 000 шампионски фланелки


Левски се похвали с над 14 000 продадени шампионски фланелки. От клуба се извиниха също така и за забавянето, което се е получило при изпращането на част от артикулите, но то е било породено от големия интерес. “Сините” обявиха също така и “код шампиони” по време на контролната среща с Радник С...

Прочети цялата публикация