Gong.bg | 23.06.2026 20:22:16 | 24

Двама юноши се присъединиха към Локо Пд


Отборът на Локомотив Пловдив продължава подготовката за новия сезон. Футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на "Лаута". Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор - Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев. През утрешния ден играчите ще започнат и с медицинските преглед...

Прочети цялата публикация