Dnevnik | 27.06.2026 09:39:00 | 25

Четири самолета цистерни на САЩ вече не са на летище "Васил Левски"



Четири американски самолета са излетели до момента от летище "Васил Левски". Това е съобщило Министерството на отбраната за БТА и е уточнило, че до понеделник поетапно ще отлетят всички.

Преди дни премиерът Румен Радев съобщи, че...

Прочети цялата публикация