Най-агресивните дами в родния хайлайф

Крясъци, скандали ритници и шамари. Родните представителки на хайлайфа често показват грозна страна на уж нежния пол, пише Флагман.
Последният случай е отпреди няколко дни. В главната роля бе футболната съпруга Жени Джаферович, която влезе в груб спор, а според думите на жертвата - и в ръкопашен бой, пред очите на децата. Жени бе обвинена от журналистката Наталия Радославова, че нарушава грубо закона, като качва децата си в колата от страната на пътното платно, а когато ѝ прави забележка, Жени реагира ocтpo, използва обидни думи и крещи. Според потърпевшата вербалната агресия преминава във физическа и Джаферович си позволява да ритне колата ѝ, а впоследствие и да удари шамар по лицето на опонентката. В резултат Жени е викнатa на разпит в районно и са ѝ повдигнати обвинения за хулиганство. На този етап съпругата на Ваня Джаферович отказва да дава изявления по случая.
Нека да разгледаме кои други известни българки са проявявали агресия на публични места:
Водеща в класацията на звездните скандалджийки е адашката на Евгения Джаферович - Жени Калканджиева.
Шестата по красота в света трудно контролира буйния си нрав и вече няколко пъти изпада в грозни схватки със съседите. Характерна за Калканджиева е вербалната разправия на висок тон, но при последната изцепка си позволява дори да хвърля сурови яйца по комшиите си. Причината за враждите са най-вече честите купони в дома на Мис България 95. Съседите се недоволни от силната музика в малките часове на нощта и викат полиция. Докато Жени се опитва с крясъци да разреши проблема, мъжът ѝ Тачо се включва с юмруци. И двамата минават през ареста, а Жени се разминава с обвинения за дребно хулиганство.
Една от най-известните плеймейтки, Златка Райкова, също се славеше с буен нрав преди години. През далечната 2012 г. Русата Златка скочи на бой на ромския славей Азис. Сцената се разиграва в една от най-известните чалготеки във Варна. Според клюките Азис се изрепчил на тогавашното гадже на Златка Камен Балбузанов-Куката. Плеймейтката и половинката ѝ отишли на участие на Азис. Според очевидци Куката привикал краля на чалгата на своята маса, за да поздрави лично Златка. Азис обаче се озъбил на Куката и според слуховете го нарекъл „див селянин". Без много да му мисли, Златка Райкова ударила шамар на певеца. Вбесена, тя била решена да не спре дотук и започнала да скубе яростно гривата на Азис. За щастие ВИП персоните са разтървани, но видеото от грозната сценка обиколи мрежата и засрами плеймейтката.
Рут Колева също беше замесена в скандален побой преди няколко години, но като потърпевша тя се оплака в социалните мрежи, че е бита. Между изпълнителката и съпругата на инвеститор от Оман възникна конфликт, в който се стигнало до удари, ритници и жалби в Пето районно. Певицата показа снимки на синини по тялото си във фейсбук. В медицинското, което публикува, са описани нараняванията ѝ, подробно са посочени местата, където е удряна, и размерът на самите рани. В заключение съдебномедицинските експерти казват, че „травматичните увреждания са получени в резултат от действието на твърди и тъпоръбести предмети. От своя страна Деница Михайлова - другата страна по случая, се включи в ефира на Нова ТВ и каза: „Това, което въпросната г-жа твърди, са долни лъжи и инсинуации. Не съм отказвала да си платя глобата. Тя нарече съпруга ми „шибан сириец, върви си, грозен терорист". Започна да ме обижда, че съм проститутка, че спя с мъже за пари. Аз отидох да си взема автомобила, на излизане тя продължи арогантно да ме обижда. Отидох при нея и взех телефона ѝ, за да изтрия снимките. Тя ме нападна, нападна и съпруга ми, който се опита да предотврати това нещо, и го нарани в областта на слепоочието. Аз извиках полицията, не тя. Часовникът ми е счупен, гривната ми е счупена. Тя ме надра“, разказа Михайлова.
През 2015 г. две от участничките в „Биг Брадър" се хванаха за косите. Силвия Юрукова и Ирена Петрова спретнаха див женски бой. Първа започна с отровните си стрели Ирена, докато Силвия под влияние на алкохола и агресията спретна неописуем скандал, който ужаси съквартирантите. От екрана хвърчаха екстеншъни, предмети, а продуцентите бяха принудени да изведат от къщата двете участнички. Драмата стана в нощта на елиминациите. Силвия Юрукова първа започна грозните сцени и стигна отвъд обидите и псувните, като замери Ирена с чаша и стол. Бяха разтървани от нахлулата охрана в Къщата.
Прочети цялата публикация



Ботев Пловдив обедини 15 от 16 тима за ТВ правата, внасят искане до БФС
Рок динозаврите на бивша Югославия - между носталгията и юбилейните турнета
Премиера на българска копродукция в състезателната програма на Кан
Трибуналът срещу Путин: как Радев изолира България
Два коварни отбора за Левски на старта в Шампионската лига
AI реклами с фалшиви лекари и „чудодейни“ добавки донесли над 240 милиона евро: България се оказа ключова точка в схемата
Македонският въпрос днес: да пречупим антибългаризма, преди да станем негова жертва
Левски иска играч на Черно море
Стоян се завръща за Илияна на финала на "Ергенът" тази седмица?
Винисиус Жуниор във вихъра на нов скандал
По партидите за втора пенсия има вече средно 4 468 евро
Ролан Гарос посреща тенис величието Новак Джокович още в първия ден
Румен Христов: Категорично не е имало политически чадър над прокурорския син
„Темата на NOVA” в аванс: „Азбука на доброто”
Вихрен се раздели с шестима
Епидемия от ебола застрашава участието на ДР Конго на Мондиал 2026
Учени разкриха точната причина за ускореното покачване на морското равнище
Аномалия беше открита по време на тестов полет на Starship в САЩ
Пожарникари и водолази спасиха влязло в реката 17-годишно момче във великотърновското село Шемшево