В неделя Гриша Ганчев ще говори за всичко случващо се в клуба

Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев ще говори за всичко случващо се в клуба, пише "Тема Спорт". Това ще се случи в неделя. Тогава босът на "червените" ще бъде гост в предаването "120 минути" по "бТВ".
То стартира в 17:00 и продължава до 19:00 часа. Очаква се босът на ЦСКА да говори за нов стадион и какво се случва с преговорите със спортното министерство. Както е известно, през седмицата "червените" публикуваха обръщение, в което отговориха на служебния министър Андрей Кузманов, който твърди, че ЦСКА има задължения за базите.
Очаква се да бъде засегната и темата с БФС. Клубът подкрепя Димитър Бербатов в опита му да стане президент на централата. Освен за ЦСКА Ганчев ще отговори и на въпроси по актуалните политически теми, както и опитите за съставяне на ново правителство. Бизнесменът дълго време не е имал медийни изяви и участието му в предаването се очаква с голям интерес. Днес Гриша Ганчев празнува 59-ия си рожден ден.
Прочети цялата публикация



Валери Божинов навършва 40 г. днес
Хулио Веласкес: Не съм човек, който се оплаква, взел съм решение за състава срещу Лудогорец
Кристиян Шкварек за "Петрохан": Видях как темата се политизира и превръща в бойно поле между партийните агитки
Мениджърът на Ливърпул похвали новия защитник и заяви: Липсва ни постоянството
40-килограмовата Роси Иванова разтърси мрежата (СНИМКИ)
Юлиян Инджов: ЦСКА си намери точния собственик, чака ги добро бъдеще
Хулио Веласкес притеснен от терена на националния стадион
Левски се отказа от Марселино Кареасо: Колумбиецът сам затвори вратата към „Герена“
Христо Янев: Петото място никога не е добро за ЦСКА, борим се за Европа
Бранител на ЦСКА пред трансфер в Израел
Руският петрол свърши! Словакия обяви извънредно положение
Рая Назарян: Левски изпревари своето време и проправи пътя на българския народ към прогрес и напредък
Марк Зукърбърг ще свидетелства по дело за пристрастяване към социалните мрежи
Трима души са задържани след сигнал за отвличане в София
Политолог: Съставът на правителството е формиран мрежа от хора, които през годините са били свързани с ПП–ДБ
Изтръгнат бор затисна кола до "Канев център"
Зимна буря остави Североизточна България без ток
По искане на Сарафов ВСС освободи окръжния прокурор на Плевен
В Бодьо са изринали 80 тона сняг за срещата си с Интер
Турската ТРАО влиза в търсенето на газ в българското Черно море