D2 тръгват на национално турне в оригиналния си състав

Една от най-обичаните български групи – D2 – тръгва на национално турне под надслов „100 години“, което носи името на емблематичната им песен, преживяла проверката на времето вече 25 години.
Дичо Христов се завръща като фронтмен на бандата – гласът, който даде живот на едни от най-големите български рок хитове, е там, където всичко започна. Заедно с него на сцената ще бъдат лидерът на групата Димитър Кърнев (китара), Александър Обретенов (бас китара), Васил Вутев (ударни), Краси Тодоров (клавишни) и Радостин Василев (вокал и китара).
„100 години Tour“ ще превърне всяка концертна вечер в среща между минало и настояще. Публиката категорично ще се потопи в силна емоция с най-обичаните песни на групата, неподправена сценична енергия и моменти, които ще върнат спомени и ще създадат нови. Организаторите и бандата обещават изненади, в които феновете ще са не само зрители, а участници в незабравимо и невиждано шоу.
„100 години Tour“ ще бъде на: 15 август – Бургас, Летен театър 9 септември – Пловдив, Летен театър „Бунарджика“ 10 септември – Стара Загора, Летен театър 12 септември – Варна, Летен театър 22 октомври – София, Pirotska 5 Event CenterБилети могат да бъдат закупени в мрежите на Eventim, EPAYGO, EasyPay, Grabo и касите по места.
Предстои обявяването на още дати и градове.
Събирането на D2 в оригиналния им състав е момент, който феновете чакаха с години. „100 години Tour“ обещава да бъде празник на българската рок сцена и на музиката, която не познава време.
Прочети цялата публикация



D2 тръгват на национално турне, което феновете чакаха с години
Спомен за Маргрет Николова – гласът, който остана завинаги в сърцата ни
Днес рожден ден празнува Лили Иванова – вечната прима на българската музика
Поетичният спектакъл „Нощ на поезията“ оживя на сцената в Стара Загора
Мадона промотира новия си албум с широко разтворени крака (ВИДЕО)
Фил Мог, легендарният фронтмен на UFO, навършва 78 години
Военни колони тръгват по пътищата на България на 14 и 15 април
Орлин Павлов потегля на пролетно национално турне
Еди Мърфи – 65 години смях, талант и влияние
Bad Religion идват за първи път в България като хедлайнери на Midalidare Rock In The Wine Valley
Зам.-министър Василев: Близо 90% от горските пожари са причинени от човешка дейност
Зов за помощ: Млад мъж има нужда от подкрепа за лечението си
На сесия на ОБС- Благоевград: Предоставиха нови офиси на социалните структури
Нов общински съветник положи клетва във Варна
Мъж загина, след като бе затрупан при ремонта на улица в Бургас
ЕС и Меркосур задействат спорната търговска сделка въпреки бурните критики
3 нови автобусни линии ще има за Кривина, Казичене, Бусманци и Герман