Мислят, че си с Telegram няма да ги хванем. МВР и митниците се похвалиха със заловени наркотици
Наркодилърите разчитат, че като продават пред приложението Telegram полицията по-трудно ще стигне до тях. Това заяви в четвъртък шефът на столичната полиция Любомир Николов след като рапортува за поредната акция срещу наркоразпространението. В последните дни от МВР са особено активни по тази линия.
Прочети цялата публикация



Мъж на 48 години, който лежал на пътя през нощта, е бил прегазен от кола в Монтана и е загинал на място
Лъчезар Богданов: Плоският данък не е проблемът
Наркозависими в армията: има ли Украйна проблем
ДПС със сигнал до прокуратурата срещу Демерджиев, той го видя като „медал“
И тогава цъфна Ленин
Швеция разби Тунис за мечтан старт на Мондиала
Мерки на МВР в Благоевград срещу нерегламентираните гонки и засилен контрол по пътищата
Как (нарко) зависимият човек е смазан между две системи - едната го продава, другата го наказва
Влиза в сила Пактът на ЕС за миграция и убежище
Никога не е имало такова Световно първенство по футбол
Случаите на морбили са над 400
Карлош Кейрош: Англия има три лъва на фланелката си, ние имаме 33 милиона
Клозе поздрави Лионел Меси за рекорда му
Рангник разочарован: Можехме да постигнем повече
В Турция обявиха защо Станимир Стоилов отказа на Фенербахче
Челна катастрофа в Разград затвори главния път към Русе, петима са в болница
Румяна Бъчварова: След динамичната работа на служебния кабинет, тази на сегашния изглежда доста забавена
Фокусник изчезна мистериозно в Австралия, армията го издирва
Зрелищно ПТП с участието на инкасо автомобил в Старозагорско! Жена е пострадала!
Болница във Варна отново съди здравната каса за близо 300 хил. евро