BTV | 23.06.2026 06:13:00 | 12

Ако не си сменя водомера за топла вода с дистанционен до края на годината, ще бъда ли глобен?

До края на годината всички абонати на „Топлофикация“ трябва да осигурят водомери с дистанционно отчитане

Прочети цялата публикация