БНР | 15.12.2018 08:17:29 | 108

Павел Маринов с 11 точки при загуба на Каен

Българският национал Павел Маринов игра 28 минути като титуляр за френския втородивизионен тим Каен, който загуби като гост от Роан със 77:95 (38:49) в среща от деветия кръг в баскетболната Лига Про Б. Маринов се отличи с 11 точки, 3 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка. Каен има две победи и седем загуби и заема 17-о място в класирането от общо 18 отбора.

Българинът Алекс Симеонов направи "дабъл-дабъл", но Валур загуби от гостуващия Кефлавик със 77:86 (18:22, 16:13, 17:30, 26:21) в мач от десетия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Исландия. Симеонов записа 16 точки, 13 борби, 2 асистенции и 3 чадъра за 30 минути игра. Валур е на десето място в класирането с три победи и седем поражения от началото на сезона.