Dnevnik | 23.06.2026 10:52:00 | 26

Властта работи по вариант да върне осигуровките на държавните служители



Властта работи по вариант за връщане на практиката държавните служители да плащат част от осигуровките си. Знак за това даде министърът на финансите Гълъб Донев в началото на заседанието на Националния съвет за тристранно сътрудничество, на което се...

Прочети цялата публикация